HABERLER - Medikal Cihaz, Elektronik Alet Taşımacılığı

Yüksek risk taşımaları ve özel taşıma koşulları gerektirmelerinden dolayı bu tarz tıbbi cihazı bugüne kadar bizimle kişisel ve kurumsal tıbbi cihaz taşımacılığı yaptırmadıysanız hemen bizi arayın profesyonelce tıbbi cihaz taşımacılık hizmeti kalite farkını hissedin.

Tıbbi cihaz taşıma işi daha akıcı olması için tıbbi cihaz taşıması süreci başlamasından bitimine kadar tıbbi cihaz taşıma organizasyonu formen veya tıbbi cihaz taşıyıcı elemanlar değil birinci derecede telefonda görüştüğünüz firma yetkilimizce yürütülmektedir.

Tıbbi cihaz taşıma işi için firmamızı aradığınızda taşınacak tıbbi cihaz (medikal cihaz) markası modeli hacmi ağırlığı alınacağı gideceği yerin kat yükseklikleri zemin ve merdivenlerin şekli yapısı araç giriş çıkışı park durumu yürüme mesafesi asansör kullanılıp kullanılamayacağı hakkında bilgiler doğrultusunda sizlere tıbbi cihaz taşıma fiyatları konusunda en uygun tıbbi cihaz taşımacılık teklifleri sunabiliriz.

Tıbbi cihaz taşımacılığı hizmet anlayışımızda ilk ve önde gelen hedefimiz, hastane veya poliklinik taşınacak kişisel ve kurumsal tıbbi cihazınız en kısa sürede taşınacağı yere ulaştırmak ve müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasıdır.
Web Tasarım : Ekstra Web
Copyright © 2012-2016 Ankarada Nakliyeci